Sonnberg Biofleisch GmbH-Österreich
SB. BIO Pulyka felsőcomb filé kb.500g (Puten Oberkeule)
Ár:
5.400 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Pulyka Húskenyér kb 160g (PutenLeberkase)
Ár:
2.144 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,16 kg/csomag |
SB. BIO Pulyka Párizsi 250g (Putenextra Punkerl)
Ár:
3.200 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,25 kg/csomag |
SB. BIO Pulyka párizsi 100g szeletelt (Putenextra aufgeschn)
Ár:
1.440 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,1 kg/csomag |
SB. BIO Pulykasonka 80g szeletelt (Putenschinken)
Ár:
2.340 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,08 kg/csomag |
SB. BIO Sajtos Felvágott 310g (Kaswurst Punkerl)
Ár:
4.740 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,31 kg/csomag |
SB. BIO Sajtos Felvágott szeletelt 100g (Kaswurst)
Ár:
1.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,1 kg/csomag |
SB. BIO Sonnberg 80g Angolszalonna (szeletelt) (Karreespeck)
Ár:
2.240 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,08 kg/csomag |
SB. BIO Sonnberg 80g Bacon (szeletelt) (Bauchspeck)
Ár:
2.020 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,08 kg/csomag |
SB. BIO Sonnberg Sonka (szeletelt) 80g (Schinkenspeck)
Ár:
2.680 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,08 kg/csomag |
SB. BIO Sonnberg Sonka 240g szeletelt (Speck Selection)
Ár:
6.440 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,24 kg/csomag |