Sonnberg Biofleisch GmbH-Österreich
SB. BIO Pulyka mellfilé (egész) kb.500g (Puten filet ganz)
Ár:
9.990 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Alpesi felvágott kb 350 g (Alpenlander)
Ár:
5.068 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,35 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Beinfleisch (Bio Marha Oldalas csont nélkül) 500 g
Ár:
3.880 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 500g/csomag |
SB. BIO Baconos sajtos grillkolbász 250g (Berner Würstel)
Ár:
3.745 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,25 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Schnitzel geschn. (Bio Marha Comb 2 Szelet) 350 g
Ár:
4.880 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 350g/csomag |
SB. BIO Bárány comb 2db kb.300g (Lamm Schlögelsteak)
Ár:
7.920 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,3 kg/csomag |
SB. BIO Pulykahús kocka kb.500g (Puten Ragout)
Ár:
5.700 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Gulasch geschnitten (Bio Marhahús kockázva) 500g
Ár:
5.280 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 500g/csomag |
SB. BIO Kalb Gulasch (Borjúhús kockáza) 500g
Ár:
6.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Faschiertes (Bio Marha Darálthús) 300g
Ár:
3.280 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 300g/csomag |