Sonnberg Biofleisch GmbH-Österreich
SB. BIO Rinder Fleischknochen (Marha húsoscsont) 2kg/cs
Ár:
5.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 2 kg/csomag |
SB. Bio Rinder Leber (Bio Marha Máj) (fagyasztott) 500 g
Ár:
2.990 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Pecsenyekacsa mellfilé kb.270g (Entenbrust)
Ár:
5.616 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,27 kg/csomag |
SB. BIO Dry Aged Rinder Porterhouse Steak (T-Bon) 750 g
Ár:
24.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 750g/csomag |
SB. BIO Krakkói Felvágott 80g szeletelt (Krakauer)
Ár:
1.580 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,08 kg/csomag |
SB. BIO Knusper Grammeln 800g (Ropogós tepertő)
Ár:
9.980 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 800 g/csomag |
SB. BIO Párizsi karika 250g (Pariser Kranzl)
Ár:
2.900 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,25 kg/csomag |
SB. BIO Pikáns Felvágott 100g szeletelt (Pikant)
Ár:
1.350 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,1 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Markknochen (Marha velőscsont) 2kg/cs
Ár:
5.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 2 kg/csomag |