BIO Füstölt
Kedves Vásárlóink !
A hétfő reggel 06 óráig leadott rendeléseket tudjuk az adott héten kiszállítani, ez időpont után beérkező rendelések a következő héten kerülnek kiszállításra!
Köszönjük a megértésüket!
BIO Füstölt, nyers, kötözött sertés comb sonka (NITRIT-METES) 1 kg
Ár:
14.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 1 kg/csomag |
Bio Füstölt Angolszalonna szeletelt (NITRIT-MENTES) 160g/csomag
Ár:
2.848 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 160g/csomag |
Bio Füstölt Tokaszalonna (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
3.900 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
Bio Füstölt Bacon szalonna szeletelt (NITRIT-MENTES) 100g/csomag
Ár:
1.980 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,1 kg/db |
Bio Füstölt Hátsó csülök (NITRIT-MENTES) 1,2 kg/csomag
Ár:
11.760 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 1,2 kg/csomag |
Bio Füstölt Kolozsvári szalonna (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
7.400 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/db |
Bio Füstölt Tarja (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
7.900 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
Bio Füstölt Angolszalonna (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
7.900 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/db |
SB. BIO Sonnberg 80g Angolszalonna (szeletelt) (Karreespeck)
Ár:
2.240 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,08 kg/csomag |
SB. BIO Sonnberg 80g Bacon (szeletelt) (Bauchspeck)
Ár:
2.020 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,08 kg/csomag |
SB. BIO Sonnberg Sonka (szeletelt) 80g (Schinkenspeck)
Ár:
2.680 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,08 kg/csomag |
SB. BIO Sonnberg Sonka 240g szeletelt (Speck Selection)
Ár:
6.440 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,24 kg/csomag |