Sonnberg Biofleisch GmbH-Österreich
SB. BIO Bárány karaj 2db kb.300g (Lamm Rückenkoteletts)
Ár:
7.439 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,3 kg/csomag |
SB. BIO Bárány lapocka kb.500g (Lamm Schulter)
Ár:
9.990 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Bárány szelet 2db kb.200g (Lamm Schnitzel)
Ár:
4.996 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,2 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Rostbraten geschn. (Bio Marha Rostélyos 2 Szelet) 400g
Ár:
7.400 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 400g/csomag |
SB. BIO Rinder Rostbraten (Bio Marha Rostélyos) 500g
Ár:
9.250 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 500g/csomag |
SB. BIO Bárány vállpecsenye kb.750g (Lamm Rollbraten)
Ár:
15.300 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,75 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Beiried (Bio Marha Hátszín 2 Szelet) 400g
Ár:
8.480 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 400g/csomag |
SB. BIO Bárányhús kocka kb.500g (Lamm Ragout)
Ár:
9.700 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Bécsi Felvágott 100g szeletelt (Wiener)
Ár:
1.680 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,1 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Filet Steak (Bio Marha Vesepecsenye 2 Szelet) 400g
Ár:
18.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 400g/csomag |