Keresés
SB. BIO Rinder Schnitzel geschn. (Bio Marha Comb 2 Szelet) 350 g
Ár:
4.880 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 350g/csomag |
Bio Füstölt Angolszalonna szeletelt (NITRIT-MENTES) 160g/csomag
Ár:
2.848 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 160g/csomag |
Bio Füstölt Bacon szalonna szeletelt (NITRIT-MENTES) 100g/csomag
Ár:
1.980 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,1 kg/db |
SB. BIO Bárány szelet 2db kb.200g (Lamm Schnitzel)
Ár:
4.996 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,2 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Rostbraten geschn. (Bio Marha Rostélyos 2 Szelet) 400g
Ár:
7.400 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 400g/csomag |
SB. BIO Rinder Beiried (Bio Marha Hátszín 2 Szelet) 400g
Ár:
8.480 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 400g/csomag |
SB. BIO Bécsi Felvágott 100g szeletelt (Wiener)
Ár:
1.680 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,1 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Filet Steak (Bio Marha Vesepecsenye 2 Szelet) 400g
Ár:
18.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 400g/csomag |
SB. BIO Krakkói Felvágott 80g szeletelt (Krakauer)
Ár:
1.580 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,08 kg/csomag |