Keresés
Bio Füstölt Angolszalonna szeletelt (NITRIT-MENTES) 160g/csomag
Ár:
2.848 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 160g/csomag |
Bio Füstölt Tokaszalonna (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
3.900 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
Bio Füstölt Bacon szalonna szeletelt (NITRIT-MENTES) 100g/csomag
Ár:
1.980 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,1 kg/db |
Bio Füstölt Kolozsvári szalonna (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
7.400 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/db |
Bio Füstölt Angolszalonna (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
7.900 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/db |
Bio Sertés Császárszalonna (CSONT NÉLKÜL) 0,5 kg/csomag
Ár:
2.499 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
Bio Sertés Hasaszalonna bőr nélkül 1 kg/csomag
Ár:
2.998 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 1 kg/csomag |
20 db vásárlása esetén 2.500 Ft
Bio Sertés Ipariszalonna bőr nélkül 1 kg
Ár:
3.600 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 5 kg/csomag |
Minimum rendelhető mennyiség: 5
50 db vásárlása esetén 3.024 Ft
100 db vásárlása esetén 2.880 Ft
SB. BIO Wacholderspeck (Borókás szalonna) 300g
Ár:
4.440 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,3 kg/csomag |
SB. BIO Selchschopf essfertig (Főtt füstölt tarja) 500g
Ár:
5.980 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |