Keresés
SB. BIO Frankfurti Virsli 240g (Frankfurter)
Ár:
3.200 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,24 kg/csomag |
SB. BIO Pecsenyekacsa (egész) kb.2,5kg (Ente)
Ár:
26.000 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 2,5 kg/csomag |
SB. BIO Pecsenyekacsa comb 2db kb.480g (Entenkeule)
Ár:
6.000 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,48 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Fleischknochen (Marha húsoscsont) 2kg/cs
Ár:
5.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 2 kg/csomag |
SB. Bio Rinder Leber (Bio Marha Máj) (fagyasztott) 500 g
Ár:
2.990 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Pecsenyekacsa mellfilé kb.270g (Entenbrust)
Ár:
5.616 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,27 kg/csomag |
SB. BIO Dry Aged Rinder Porterhouse Steak (T-Bon) 750 g
Ár:
24.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 750g/csomag |