Keresés
Bio Sertés Csülök CSONT NÉLKÜL 0,5 kg/csomag
Ár:
2.980 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
ÍGY.Villám Békéscsabai Mangalica VASTAGkolbász (CSÍPŐS) 850g
Ár:
8.330 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,85 kg/db |
Gombás melegszendvicskrém FAGYASZTOTT 0,25 kg/db
Ár:
1.050 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,25 kg/db |
Bio Sertés Császárszalonna (CSONT NÉLKÜL) 0,5 kg/csomag
Ár:
2.499 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Bécsi Felvágott 100g szeletelt (Wiener)
Ár:
1.680 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,1 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Filet Steak (Bio Marha Vesepecsenye 2 Szelet) 400g
Ár:
18.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 400g/csomag |
SB. BIO Bécsi Felvágott 310g (Wiener Punkerl)
Ár:
4.480 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,31 kg/csomag |
Bio Sertés Hasaszalonna bőr nélkül 1 kg/csomag
Ár:
2.998 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 1 kg/csomag |
20 db vásárlása esetén 2.500 Ft