Keresés
SB. BIO Rinder Beinfleisch (Bio Marha Oldalas csont nélkül) 500 g
Ár:
3.880 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 500g/csomag |
SB. BIO Rinder Schnitzel geschn. (Bio Marha Comb 2 Szelet) 350 g
Ár:
4.880 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 350g/csomag |
SB. BIO Rinder Gulasch geschnitten (Bio Marhahús kockázva) 500g
Ár:
5.280 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 500g/csomag |
SB. BIO Rinder Faschiertes (Bio Marha Darálthús) 300g
Ár:
3.280 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 300g/csomag |
SB. BIO Rinder Rostbraten geschn. (Bio Marha Rostélyos 2 Szelet) 400g
Ár:
7.400 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 400g/csomag |
SB. BIO Rinder Rostbraten (Bio Marha Rostélyos) 500g
Ár:
9.250 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 500g/csomag |
SB. BIO Rinder Beiried (Bio Marha Hátszín 2 Szelet) 400g
Ár:
8.480 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 400g/csomag |
SB. BIO Rinder Filet Steak (Bio Marha Vesepecsenye 2 Szelet) 400g
Ár:
18.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 400g/csomag |
SB. BIO Rinder Fleischknochen (Marha húsoscsont) 2kg/cs
Ár:
5.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 2 kg/csomag |
SB. Bio Rinder Leber (Bio Marha Máj) (fagyasztott) 500 g
Ár:
2.990 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Dry Aged Rinder Porterhouse Steak (T-Bon) 750 g
Ár:
24.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 750g/csomag |
SB. BIO Rinder Markknochen (Marha velőscsont) 2kg/cs
Ár:
5.800 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 2 kg/csomag |