Keresés
Bio Füstölt Angolszalonna szeletelt (NITRIT-MENTES) 160g/csomag
Ár:
2.848 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 160g/csomag |
Bio Füstölt Tokaszalonna (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
3.900 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
Bio Füstölt Bacon szalonna szeletelt (NITRIT-MENTES) 100g/csomag
Ár:
1.980 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,1 kg/db |
Bio Füstölt Hátsó csülök (NITRIT-MENTES) 1,2 kg/csomag
Ár:
11.760 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 1,2 kg/csomag |
Bio Füstölt Kolozsvári szalonna (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
7.400 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/db |
SB. BIO Bárány comb 2db kb.300g (Lamm Schlögelsteak)
Ár:
7.920 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,3 kg/csomag |
BIO Friss Csirke combfilé bőrös 0,5 kg/csomag
Ár:
4.200 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Pulykahús kocka kb.500g (Puten Ragout)
Ár:
5.700 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
SB. BIO Rinder Gulasch geschnitten (Bio Marhahús kockázva) 500g
Ár:
5.280 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 500g/csomag |
Bio Füstölt Tarja (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
7.900 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/csomag |
Bio Füstölt Angolszalonna (NITRIT-MENTES) 0,5 kg/csomag
Ár:
7.900 Ft
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kiszerelés | 0,5 kg/db |